Dedeoğlu Bilişim, Akıllı Ev ve Güvenlik Sistemleri, Giresun Güvenlik Sistemleri, Giresun Bilişim

Nasıl Kurulur ?

Fibaro Sisteminin en temel özelliği herhangi bir ev ya da ofise, bina altyapısına zarar vermeden kurulabilmesidir.

Nasıl Kurulur?

Fibaro Sisteminin en temel özelliği herhangi bir ev ya da ofise, bina altyapısına zarar vermeden kurulabilmesidir. Fibaro, duvarları kırıp dökmeden, elektrik buatları ile uğraşmadan ya da mevcut aydınlatma anahtarlarınızı değiştirmeden evinizi kontrol etme olanağı sunar. Fibaro sistem sizin ihtiyaçlarınızı kısıtlamak yerine onlara göre şekillenir. Bu Fibaro'yu rakiplerinden ayıran pek çok özellikten birisidir.

3 Dakikada kurulum

Cihazlarımızın kurulumu yaklaşık 3 dakika almaktadır. Tek yapmanız gereken, sisteme dahil edeceğiniz anahtarı (mesela odanızın ışık düğmesi) yerinden çıkarmak, kabloları anahtardan çıkartıp Fibaro modülüne bağlamak ve sonra da anahtarı Fibaro modülüne bağlamak. Son olarak anahtarı duvara yeniden monte ettiğinizde fiziksel kurulum bitmiş olacaktır.

Minyatür Yapı

Fibaro modülleri bu alanda dünyanın en ufak cihazlarıdır. Uzunlukları 42.5mm, genişlikleri 37.0mm ve yükseklikleri 15,9mm’dir. Bunun yanında gelen diğer özellikleri güvenilirlikleri, kaliteleri ve güzel görünüşleridir.

Modül Kurulumu

Home Center’a Cihaz Eklemek

Kurulum sürecini sonlandırmak için, kurulumunu yaptığınız cihazı Home Center’a eklemeniz gerekmektedir. Home Center’ı dinleme moduna alıp, modülün altındaki tuşa üç kere basarak kurulumu tamamlayabilirsiniz. Yenilikçi Z-Wave teknolojisi sayesinde, Fibaro Sistem cihazları kolaylıkla Home Center ile haberleşebilir.